پرتال توریسم و گردشگری
زندگی را سفر کنیم

پلمب ۳ باغ ویلای غیرمجاز در دزفول

حجت اله آریایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:حدود ۶۰۰ باغ ویلا با امکانات و تجهیزات در دزفول وجود دارد که شرایط اجاره برای اسکان گردشگر را دارند .
وی با اشاره به اینکه تاکنون برای تشکیل پرونده جهت صدور پروانه فعالیت ۹۰ باغ ویلا اقدام شده است گفت:تاکنون ۵۵ پروانه فعالیت برای باغ ویلاهای دزفول صادر شده است .
وی اظهار کرد:با همکاری اداره اماکن و نیروی انتظامی ۳ مورد باغ ویلای غیرمجاز شناسایی شد که پلمب شدند ضمن اینکه به پنج باغ ویلای دیگر که با وجود نداشتن پروانه در زمینه اسکان گردشگران فعالیت داشتند اخطار داده شده و در صورتی که به قوانین و مقررات عمل نکنند و برای اخذ پروانه اقدام کنند آنها نیز پلمب خواهند شد.
رئیس اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دزفول در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی با اشاره به شناسایی ۱۵ تور غیرمجاز در دزفول طی هفته گذشته گفت: ۹ تور شهری از دزفول و ۶ تور نیز از اهواز برای سفر به دزفول ثبت نام کردنده بودند که به آنها تذکر داده شد.
وی گفت:چهار تور برای باغ های دزفول و پنج تور نیز برای گردش های آبی با قایق ثبت نام کرده بودند که به آنها اخطار داده شد.
آریایی گفت:۶ مورد تور غیرمجاز دیگر نیز در اهواز فعالیت داشتند و قصد سفر به دزفول را داشتند که شناسایی شدند .
باغهای مرکبات و رودخانه دز بهترین مکان برای گردشگری در فصل تابستان و روزهای گرم خوزستان هستند که مورد استقبال گردشگران بسیاری قرار گرفته است بطوری که برخی از باغهای دزفول که دارای امکانات و تجهیزات گردشگری هستند تا ۱۵ میلیون ریال به ازای هر شب اجاره داده می شوند.
۷۲۷۸/۶۰۶۸
خبرنگار:رقیه کردی-انتشار:محمدعلی فریدپناه

انتهای پیام /*


فرهنگی


گردشگری


باغ ویلا


دزفول

نظرات بسته شده است.