پرتال توریسم و گردشگری
زندگی را سفر کنیم

دست خالی منصوریان مقابل گل‌گهر

استقلال درحالی به مصاف گل گهر می‌رود که شاید ۱۱ بازیکن خود را مقابل این تیم به همراه نداشته باشد.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال استقلال جمعه در چارچوب رقابت‌های جام حذفی فوتبال ایران به مصاف تیم گل گهر سیرجان می‌رود. موج مصدومیت‌های بازیکنان استقلال باعث شده دست علیرضا منصوریان در مصاف با گل‌گهر بیش از پیش خالی باشد. از طرفی آبی‌های پایتخت نمی‌توانند از موفقیت در جام حذفی چشم پوشی کنند.

در استقلال، مجید حسینی، میلاد زکی‌پور، امید ابراهیمی، پژمان منتظری، داریوش شجاعیان و سجاد شهباززاده شش بازیکنی هستند که با مصدومیت روبه‌رو هستند همچنین جابر انصاری هم شرایطش به طور دقیق مشخص نیست. از طرفی استقلال چهار ملی‌پوش هم دارد. یعنی نورافکن، چشمی، وریا غفوری و سرور جپارف بازیکنانی هستند که در اردوی تیم‌های ملی ایران و ازبکستان حاضرند و با توجه به حضور چشمی و جپارف در ترکیب تیم ملی کشورشان در روز سه‌شنبه، شاید منصوریان قید استفاده از آنها را بزند. نکته دیگر این است که ظاهرا کی‌روش از مربیان باشگاه‌ها خواسته ملی‌پوشان خود را در جام حذفی به بازی نگیرند و اگر منصوریان این درخواست را اجابت کند، غایبان استقلال مقابل گل گهر ۱۱ نفر خواهد بود.

بنابراین استقلال درحالی مقابل گل گهر به میدان می‌رود که ترکیب این تیم که همواره با تغییر روبه‌رو بود، تقریبا قابل پیش بینی است.

دیدار استقلال و گل‌گهر به لحاظ نتیجه می‌تواند در آینده کاری منصوریان در جمع آبی‌های پایتخت تاثیر گذار باشد و باید دید سرمربی جوان آبی‌ها می‌تواند خود و تیمش را از گردنه پیش رو با موفقیت عبور دهد یا نه.

نظرات بسته شده است.