تور خارجی

قراردادهای جدید با خودروسازان خارجی منعقد می‌شود

دبیر چهارمین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران گفت: احتمالا در حاشیه این همایش در آبان‌ماه امسال چند قرارداد و تفاهم‌نامه با خودروسازان مطرح خارجی منعقد خواهد شد.۴oct2016-9

به گزارش ایسنا، ساسان قربانی در نشست خبری، اظهار کرد: چهارمین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران با محوریت فرآیندهای فروش و خدمات پس از فروش ۲۴ و ۲۵ آبان‌ماه برگزار خواهد شد.

وی با بیان این‌که پیش‌بینی می‌شود دو سه تفاهم‌نامه و قرارداد با خودروسازان مطرح خارجی در این همایش منعقد شود، خاطر نشان کرد: در حال حاضر چند خودروساز داخلی با چند خودروساز خارجی در حال مذاکره هستند که در صورت به نتیجه رسیدن این مذاکرات در حاشیه همایش نهایی خواهند شد.

قربانی ادامه داد: هدف از برگزاری چهارمین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران آن است که در آن بررسی شود با کارهای تولید خودرو با هدف و قابلیت صادرات به خارج از کشور در دوران پسابرجام چیست؟

دبیر چهارمین همایش بین‌المللی صنعت خودروی ایران افزود: خودروسازان مطرح بین‌المللی به ویژه شرکت‌های خودروساز بین‌المللی که هم‌اکنون در ایران حضور دارند از جمله مهمانان همایش بین‌المللی صنعت خودرو خواهند بود.

وی با بیان این‌که سخنرانانی از خودروسازان فرانسوی و آلمانی در این همایش حضور خواهند داشت، تصریح کرد: در این همایش تمرکز بر شرکت‌های خودروساز و قطعه‌سازی است که در بازار ایران حضور دارند.

منبع: ایسنا

تور های تخصصی نمایشگاهی | دوران سیاحت نوین

مطالب مرتبط