پرتال توریسم و گردشگری
زندگی را سفر کنیم

اقدام بحث برانگیز کی روش / قعرنشینی صدرنشین لیگ برتر در تیم ملی

اردوی تیم ملی فوتبال ایران در تهران در حال پیگیری است و صدرنشین لیگ برتر حتی یک نماینده هم در لیست مدنظر کارلوس کی روش ندارد.

به گزارش ایلنا، تیم ملی فوتبال ایران این روزها در تهران اردو تشکیل داده و برای دیدار برابر توگو در ورزشگاه آزادی مهیا می‌شود. اردوی تیم ملی را ۲۷ بازیکن تشکیل داده‌اند که ۱۳ لژیونر در این لیست حضور دارند.

پارس جنوبی جم این روزها به شگفتی ساز لیگ فوتبال ایران تبدیل شده و بالاتر از مدعیانی که جای نامناسبی در جدول رده بندی دارند و از قضا بازیکنانشان به اردوی تیم ملی هم دعوت شده‌اند، قرار گرفته است.

پارس جم که اولین فصل حضور در لیگ خلیج فارس را تجربه می‌کند با هدایت مهدی تارتار پس از ۸دیدار موفق شده که ۱۸ امتیاز جمع آوری کند و در صدر جدول بایستد. پارس با در اختیار داشتن محسن فروزان در چارچوب دروازه ۷ گل از رقبا دریافت کرده و در عوض ۱۵ گل زده که در کنار ذوب آهن و پدیده مشهد بهترین خط حمله را تا به اینجا در اختیار دارد.

اسامی بازیکنان تیم ملی برای دیدار برابر توگو و روسیه از سوی کارلوس کی روش انتخاب شد اما او اعتقادی به بازیکنان پارس جم نداشت تا آنها در این لیست نماینده‌ای نداشته باشد. کی روش که به بازیکنان ثابتی در ترکیب تیم ملی دست پیدا کرده کم تر دست به تغییرات زده اما در این بین چند چهره جدید هم در جمع ملی پوشان دیده می‌شود.

کی روش که نشان داده خیلی کم پیش می‌آید تا بازیکنی نظرش را جلب کند در این اردو نگاهی روی شاگردان مهدی تارتار نداشت و باید دید در سال منتهی به جام جهانی سرمربی پرتغالی که به جوانان اهمیت ویژه‌ای می‌دهد نماینده‌ای از پارس جنوبی در ترکیب تیم ملی خواهد داشت یا خیر.

نظرات بسته شده است.