پرتال توریسم و گردشگری
زندگی را سفر کنیم

پردیس سینمایی زندگی تهران

پردیس سینمایی زندگی تهران، از جمله بزرگ‌ترین و بهترین سینماهای واقع در این شهر به شمار می‌رود. جایی که از سال ۱۳۸۸ هجری شمسی زیر نظر شرکت نمایشگران پرده نقره‌ای آغاز به کار کرده است. این مجتمع زیبا، از ۵ سالن سینما با ظرفیتی معادل ۱۰۰۰ نفر برخوردار می‌باشد. تمامی این سالن‌ها، مجهز به مدرن‌ترین و بهترین تجهیزات از جمله سیستم صدا و تصویر و دالبی می‌باشند. محیط دلنشین و آرام این سالن‌ها، از بهترین گزینه‌ها برای تماشای فیلم مورد علاقه و گذراندن لحظاتی شاد در کنار عزیزان و دوستان است. خبر خوش این‌که، علاوه بر نمایش فیلم به صورت متناوب و هر روزه شاهد اجرای تئاترهای دیدنی در این سالن‌ها هستیم.
مراکز خرید متعدد و پارکینگ اختصاصی از دیگر امکانات این مجتمع می‌باشد. کافی‌شاپ و رستوران پردیس سینمایی زندگی تهران، با بهترین و باکیفیت‌ترین غذاها و نوشیدنی‌‌ها آماده پذیرایی از شما سینما دوستان است.
سینما و سینماگردی، رسمی دیرینه در میان ایرانیان بوده و یکی از بهترین گزینه‌ها برای گذراندن لحظاتی شاد و پر کردن اوقات فراغت است. نکته‌ای قابل توجه در مورد بعضی از سینماهای ایران علی الخصوص تهران وجود فروشگاه‌ها، رستوران و کافی‌شاپ‌های احداث شده در جوار سالن‌ ها می‌باشد. این از خصوصیات پردیس‌های سینمایی این شهر بوده که مردم همواره از آن‌ استقبال می‌کنند. پردیس سینمایی زندگی نیز از این امر مستثنی نبوده و از این جهت بسیار مورد توجه هم‌وطنان عزیز تهرانی است. پس، مطمئن باشید که با رفتن و سر زدن به این سینما می‌توانید از بهترین امکانات پیش‌بینی شده در این مجتمع نهایت لذت را ببرید.
آدرس: تهران، اتوبان حکیم شرق، فلکه دوم صادقیه، بلوار آیت الله کاشانی، بلوار اباذر.
شماره تماس: ۴۴۰۰۴۸۰۰-(۰۲۱)
پردیس سینمایی زندگی تهران

پردیس سینمایی زندگی تهران

پردیس سینمایی زندگی تهران

پردیس سینمایی زندگی تهران

پردیس سینمایی زندگی تهران

پردیس سینمایی زندگی تهران

پردیس سینمایی زندگی تهرانپردیس سینمایی زندگی تهران

نظرات بسته شده است.