پرتال توریسم و گردشگری
زندگی را سفر کنیم

جوی آرام در محورهای مواصلاتی کشور/ اعمال محدودیت‌های ترافیکی در روزهای جمعه و شنبه

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور را تشریح و محدودیت‌های تردد در جاده‌ها طی روزهای جمعه و شنبه را نیز اعلام کرد.

 سرهنگ نادر رحمانی در گفت‌وگو با ایسنا، در مورد آخرین وضعیت ترافیکی راه‌های کشور اظهار کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای قزوین-کرج و کرج-تهران، پرحجم و روان است. در سایر محورهای مواصلاتی اصلی کشور، مشکل خاصی دیده نمی‌شود.

وی همچنین شرایط جوی راه‌های کشور را مساعد توصیف کرد و گفت: در محورهای مواصلاتی کشور مداخلات جوی مشاهده نمی‌شود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راه‌های کشور در مورد محدودیت‌های ترافیکی اعمال شده در روزهای پیش رو نیز گفت: از ساعت ۱۴ فردا(جمعه)، تردد در کرج-چالوس،‌ از میدان امیرکبیر به سمت چالوس ممنوع است و این محدودیت تا ۲ بامداد ادامه دارد.

وی افزود: همچنین از ساعت ۱۷ تا  ۲ بامداد، تردد وسائل نقلیه از، ۱۵ کیلومتری مرزن‌آباد به سمت چالوس یک طرفه است. این محدودیت ترافیکی برای روز شنبه هم پیش‌بینی شده و از ساعت ۱۵ تا ۲۴ اعمال می‌شود. از ساعت ۱۸ تا ۲۴ نیز تردد از مرزن‌آباد به سمت کرج یک‌طرفه خواهد بود.

سرهنگ رحمانی در مورد محدودیت ترافیکی در محور هراز نیز اظهار کرد: ترد وسائل نقلیه از ساعت ۱۴ فردا از رودهن به سمت آمل و از ساعت ۱۶ از آب‌اسک به سمت رودهن یک طرفه است و این محدودیت تا ساعت یک بامداد ادامه دارد.

نظرات بسته شده است.