پرتال توریسم و گردشگری
زندگی را سفر کنیم

سینما سروش تهران

سینما سروش تهران، از سینماهای قدیمی این شهر بوده که در تاریخ ۲۴ مهر ۱۳۳۵ هجری شمسی شروع به کار کرد. در گذشته، این سینما را مولن‌روژ می‌نامیدند. جالب است بدانید اولین کاری که در این سینما به نمایش درآمد، فیلم معروف بند باز بود. طراحی سینما سروش تهران را جناب آقای حیدر غیایی انجام داده‌اند. این سینما، به خاطر تعمیرات در سال ۱۳۹۰ تعطیل شد. تا این که، در سال ۱۳۹۳ و بعد از گذشت سه سال بازسازی کامل ساختمان انجام و این سینما دوباره به روی مردم تهران گشوده شد. باید بدانید که شهر موش‌های ۲ اولین فیلمی بود که بعد از این سه سال وقفه در سینما سروش اکران شد.
مجتمع جدید سروش تهران، دارای ۳ سالن بسیار شیک و زیبا می‌باشد. در این سالن‌ها، می‌توانید شاهد نمایش فیلم‌های به‌روز و جدیدی باشید. هر کدام از این سالن‌ها امکانات لازم یک سینمای خوب و مناسب را دارا می‌باشند. از جمله تجهیزات این سالن‌ها می‌توان به سیستم پخش دیجیتال و صدای دالبی اشاره کرد. گفتنی است که ظرفیت این سه سالن متغیر بوده و اولین آن‌ها با ظرفیتی برابر با ۳۳۰ نفر، دومی ۲۰۰ نفر و سومین سالن با گنجایش ۱۰۰ نفر آماده خدمت به هم‌وطنان عزیز تهرانی می‌باشد.
ورود سینما به ایران، نقطه آغاز بسیاری از تغییر و تحولات در زندگی مردم ایران بود. وجود اولین فیلم‌های به نمایش درآمده در سینماهای کشور یعنی آبی و رابی و دختر لر را نمی‌توان در تاریخچه سینمای ایران نادیده گرفت. علی‌رغم پیشرفت تکنولوژی و امکان مشاهده بسیاری از فیلم‌ها در منزل، هنوز هم کسانی هستند که دیدن فیلم در سینما را ترجیح می‌دهند. به نظر این گونه افراد، رفتن به سینما و تماشای فیلم‌ها در آن حال و هوا لذت دیگری دارد. سینما سروش تهران نیز یکی از آن‌هاست. این سینما، هیچ‌چیز از سینماهای دیگر ایران کمتر نداشته و شاید ترجیح بسیاری از افراد برای دیدن فیلمی لذت‌بخش و جذاب در محیطی زیبا و دنج باشد.
آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از تقاطع طالقانی.
شماره تماس: ۷۷۵۰۲۹۲۹،۷۷۶۳۲۱۶۸ -(۰۲۱)

سینما سروش تهران

سینما سروش تهران

سینما سروش تهران

سینما سروش تهران

سینما سروش تهرانسینما سروش تهران

نظرات بسته شده است.