پرتال توریسم و گردشگری
زندگی را سفر کنیم

سعید عزت‌اللهی و اشتباهی که شاید برایش گران تمام شود!

سعید عزت‌اللهی در بازی مقابل کره از زمین اخراج شد.

 کارلوس کی‌روش از زمانی که هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفته، چهار پیروزی برابر کره جنوبی به دست آورده و در مقدماتی جام جهانی ۲۰۱۸ هم تیمش گلی دریافت نکرده و دوست نداشت رکوردش مقابل چشم بادامی ها از بین برود. او به سبک همه جدال‌های قبلی‌اش با کره، برای وارد کردن ضربه نهایی به این تیم در نیمه دوم برنامه داشت اما حرکت کودکانه عزت‌اللهی در زمین، شوک عجیبی به کادرفنی و بازیکنان وارد کرد و مانع انجام برنامه های کی‌روش شد.

ایران بدون عزت اللهی، هیچ گلی دریافت نکرد و نتیجه قابل قبولی به دست آورد اما این نتیجه، برای تبرئه مرد شماره شش تیم ملی کافی به نظر نمی‌رسد. کارلوس کی‌روش در جریان بازی بارها به قضاوت پیتر گرین استرالیایی معترض شد اما تصمیم داور مسابقه در نشان دادن کارت قرمز به سعید ابدا اشتباه نبود. او با پا به سر بازیکن حریف ضربه وارد کرده و بعید نیست حتی بعد از این اخراج هم با محرومیت‌هایی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا روبرو شد.

کی روش بارها نشان داده بازیکنی اگر خارج برنامه او رفتاری انجام دهد، قید آن بازیکن را می زند و بدون تردید اگر این اشتباه کودکانه در یک بازی حساس‌تر و شرایط خاص‌تر از سوی شماره شش تیم ملی سر زده بود، عزت‌اللهی برای همیشه در فهرست مهره‌های مغضوب کی‌روش قرار می‌گرفت اما این بازیکن خوش‌شانس بود که اخراج‌اش تاوان سنگینی برای تیم ملی نداشت. سعید که از شروع فصل هنوز در روستوف به میدان نرفته، همین امروز تیم تازه‌اش در فوتبال روسیه را شناخت. او بخشی از مسابقه تیم ملی با سوریه نخواهد بود و از حالا فرصت خواهد داشت تا به جای اینستاگرام و استوری هایش، روی باشگاه جدیدش تمرکز کند. ستاره‌هایی مثل روزبه چشمی، امید نورافکن و علی کریمی، آماده به چالش کشیدن عزت‌اللهی برای حضور ثابت در تیم ملی هستند.

کافی است او یک بار دیگر اشتباهی شبیه به این را مرتکب شود تا همه آن‌چه در ماه‌های گذشته در تیم ملی به دست آورده را به سادگی هر چه تمام‌تر از دست بدهد.

نظرات بسته شده است.