پرتال توریسم و گردشگری
زندگی را سفر کنیم

تولد مادر و دختر در لحظه خورشیدگرفتگی! + عکس

خورشیدگرفتگی یا کُسوف هنگامی رخ می دهد که سایه ماه بر بخشی از زمین بیفتد و در نتیجه در قسمت هایی از کره زمین، قرص ماه قسمتی از قرص خورشید یا تمامی آن را از دید ناظر زمینی بپوشاند.خورشید گرفتگی

این پدیده هنگامی رخ می دهد که زمین و ماه و خورشید به ترتیب در یک خط راست یا تقریباً در یک خط راست قرار بگیرند و این شرایط تنها در زمان مقارنه یا محاق ماه ممکن است برقرار شود. گرفتگی کلی خورشید، یکی از منظره های بسیار زیبای طبیعت است.

مادری که خود در زمان خورشید گرفتگی به دنیا آمده بود، فرزند خودش را هم در خورشید گرفتگی به دنیا آورد.با توجه به آخرین خورشیدگرفتگی که در آمریکا رؤیت شد، تصاویر زیادی مربوط به افراد در کشور آمریکا و این پدیده در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد اما این پدیده تنها سوژه این روز ها نبود و فرزندانی هم که به دنیا آمده بودند، سوژه آن بودند.

در ۲۶ فوریه سال ۱۹۷۹، در آمریکا خورشید گرفتگی دیگری رخ داده بود و در طی آن خانواده گتلر در آمانای جنوبی آمریکا صاحب دختری شدند که نام او را دان گذاشتند و حالا دان که درحال حاضر ۳۸ سال دارد، در زمان خورشید گرفتگی روز دوشنبه صاحب فرزند شد و این سنت را در خانواده خود حفظ کرد.
گفتنی است؛ خبر به دنیا آمدن این کودک در رسانه ها و خبرگزاری های مختلف انعکاس زیادی داشته است.

نظرات بسته شده است.