پرتال توریسم و گردشگری
زندگی را سفر کنیم

شباهت عجیب دختر جمشید هاشم پور به پدرش + عکس

جمشید هاشم پور بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان در جشن منتقدان سینما به همراه دخترش ساناز ظاهر شد و شباهت عجیب دختر به پدر همه حاضرین را متعجب کرد و مثال ماجرایی که برای دختر مهران مدیری رخ داده بود ، دوباره تکرار شد.جمشید هاشم پور
جمشید هاشم پور و دخترش در جشن منتقدان

مهران مدیری در اولین روزهای اکران فیلمش ساعت ۵ عصر در کنار هنرمندان زیادی که حضور داشتند با ورود به همراه دخترش به یکی از داغ ترین اتفاقات رسانه ای بدل شد و تا مدتها عکس مهران مدیری در کنار دخترش در رسانه ها دیده میشد و از شباهت زیادی که به پدرش دارد صحبت به میان می آمد. همین اتفاق برای جمشید هاشم پور با حضور دخترش در جشن منتقدان سینما رخ داد.

9735

جمشید هاشم پور به همراه دخترش ساناز در جشن منتقدان سینما حاضر شد و شباهت عجیب دختر به پدرش دوباره سوژه داغ رسانه ها شد.

مریم هاشم پور دختر دیگر جمشید هاشم پور است که در مردادماه ۹۳ مجری یک برنامه تلویزیونی شد. برنامه «با اجازه» با اجرای مریم هاشم پور، دختر جمشید هاشم پور بازیگر مطرح سینما و تلویزیون از شبکه سه پخش شد . سوای اهمیت و محتوای این برنامه، مجریش در صدر اخبار مرتبط با این برنامه قرار گرفته زیرا او فرزند یکی از بازیگران مطرح سینمای ایران است. او که خود نیز حقوق خوانده، مجری برنامه ای شد که قرار بود مشکلات حقوقی مردم را با زبانی ساده بیان کند.

این برنامه یک برنامه اجتماعی با رویکرد حقوقی بود که هدفش کاهش مشکلات مردم بود و تلاش می کرد حتی المقدور یک سری آگاهی هایی از علم حقوق به مردم بدهد تا در دعوی های دادگاهی بتوانند از حقوق اولیه خود دفاع کنند.

مریم هاشم پور درباره اجرا در تلویزیون در بخشی از گفتگوهایش گفته بود :برنامه «نیمرخ» فراخوانی برای دعوت به کار مجریان نوجوان و جوان داد که من هم در آن فراخوان ثبت نام کرده و نوع اجرایم مورد قبول تهیه کنندگان آن برنامه قرار گرفت و چند قسمت از این برنامه را اجرا کردم بنابراین با فضای اجرا و فضای تلویزیون آشنا هستم.

یازدهمین جشن منتقدان سینما با تقدیر از هنرمندان پیشکسوت کشورمان برگزار شد. در این مراسم از سعید راد و جمشید هاشم پور نیز تقدیر به عمل آمد و همسر جمشید هاشم پور و دخترش از حاضرین در این مراسم بودند.

نظرات بسته شده است.