پرتال توریسم و گردشگری
زندگی را سفر کنیم

بازیگر زن به خاطر خواهر بیمارش کچل کرد! + تصاویر

کتی گریفین بازیگر و کمدین زن مشهور کچل کرد

بازیگر زن کچل شد! کمدین و هنرپیشه مشهوری که به دلیل جنجال اخیر خود با در دست داشتن سربریده ترامپ در کشورهای دیگر هم شناخته شد این بار با تراشیدن موهای سرش توجه رسانه ها را به خود جلب کرد. بازیگر زن کچل
Kathy Griffin Shaves Her Head To Support Her Sister Diagnosed With Cancer

بازیگر زن مشهور هالیوود موهایش را کچل کرد

“کتی گریفین” کمدین و مجری مشهور والبته جنجالی آمریکایی بعد از انکه از ماجرای بیماری سرطان خواهرش مطلع شد برای حمایت از او تصمیم گرفت موهای سرش را به طور کامل بتراشد.

9746

خانم بازیگر تصمیم گرفت به روش و الگوی پسندیده ای که بارها در گوشه کنار دنیا دیده شده است از خواهر بیمارش حمایت کند ، الگویی پسندیده که گاهی نزدیکان یک بیمار سرطانی برای یکرنگ بودن با انها انجام می دهند یعنی تراشیدن موهای سر درست به حالیت که بعد از دوره های شیمی درمانی برای فرد ایجاد می شود.

کتی گریفین هم بعد از انکه مطلع شد خواهرش برای درمان بیماری سرطان بایستی دوره های شیمی درمانی را آغاز کند تصمیم گرفت قبل از آغاز ریزش موهای خواهرش موهای خود را کامل بتراشد و این تصاویر را برای مادر خود ارسال کند.

“گریفین” در مورد نوع سرطان خواهرش چیزی در صفحه شخصی خود ننوشته اما گفته است که این برای بار دوم است که خواهر و برادران او دچار این بیماری مرگبار می شوند ، “کتی” سال ۲۰۱۴ برادر بزرگتر خود را بر اثر بیماری سرطان از دست داد.

9747

نظرات بسته شده است.