Take a fresh look at your lifestyle.

هیچ وقت به این نقطه از سوئد سفر نکنید!

در این قسمت می خواهیم جایی در سوئد را به شما معرفی کنیم که نباید به آن سفر کنید. چرا نباید به این مکان ها سفر کنید؟ چون اگر به آنها بروید چنان شیفته شان می شود که هیچ وقت دوست ندارید به خانه تان برگردید! می خواهیم استانی را به شما معرفی کنیم که درست در مرکز سوئد قرار گرفته است و  جمعیت آن کمتر از ۱۱۳ هزار نفر است و این به آن معناست که طبیعت آن تقریبا بکر و دست نخورده است. شاید برای افرادی که طبیعت دوست نیستند، این مطلب چندان جالب نباشد اما افرادی که عاشق طبیعت هستند قطعا از خواندن این نوشتار لذت می برند و شاید هم بعد از این،  سفر به سوئد را انتخاب کردند.

نگاهی به تاریخ کشور سوئد
شما از کدام دسته افراد هستید: افرادی که عاشق کوه ها هستند؟ افرادی که جنگل ها را دوست دارند؟ و یا افرادی که دریا، اقیانوس، دریاچه و به طور کلی آب را دوست دارند؟ در هر کدام از این دسته ها که باشید تفاوتی ندارد چون مکانی که می خواهیم شما را با آن آشنا کنیم، همه ی این ها را در دل خود دارد.

این منطقه از سوئد دارای حیات وحش بی نظیری است و اگر از خرس ها نمی ترسید بد نیست بدانید که بیشترین تعداد خرس های  قهوه ای دنیا در این منطقه زندگی می کنند. همچنین در دریاچه ی این منطقه، نوعی هیولای آبی به نام  Storsjöodjuret زندگی می کند که اولین مورد دیده شدن این جانور وحشتناک در سال ۱۶۳۵ گزارش شد. به این جانوران فهرست پایین را هم اضافه کنید چون در این منطقه با تعداد زیادی از آنها هم مواجه می شوید: گرگ، گوزن،  گوزن شمالی، انواع جانوران گوشتخوار و روباه قطب شمال.

تا همینجا کافی است تا استان شگفت انگیز Republiken Jamtland را به شما معرفی کنیم:

چرا نباید در سفر به سوئد به این منطقه برویم؟

مجبورید در جنگل های انبوه و سرسبزی مانند این تصویر رانندگی کنید…

8564

مجبور می شوید تا هوای بسیار تازه و تمیز تنفس کنید

8565

اینجا ترافیکی در کار نیست… هیچ آلودگی صوتی ای وجود ندارد

8566

در آن جا با کلبه های زیبای چوبی صد ساله مواجه می شوید

8567

البته خورشید را هم فراموش نکنید. خورشیدی  که در فصل تابستان، اصلا غروب نمی کند!

8568

در همه جای این منطقه با آبشار روبرو می شوید

8569

جنگل های این استان بسیار انبوه و بکر هستند و با ورود به آنها خودتان را ممکن است شخصیت یکی از داستان های خیالی کتاب ها تصور کنید 

8570

آسمان ابری بسیار زیبا

8571

  مردم منطقه عادت دارند وسایلشان را در هر جایی که هست رها کنند

نظرات بسته شده است.