Take a fresh look at your lifestyle.

روحانی آسیب دیده در مترو شهرری کیست؟ + عکس

روحانی آسیب دیده در حال حاضر امام جماعت مسجد محله دیلمان از محلات ری است که در پی امر به معروف و نهی از منکر مورد حمله فرد میان سالی که حالت عادی نداشت قرار گرفت.

صبح دیروز (شنبه) درگیری و نزاع در مترو شهرری سبب بر هم زدن اوضاع مترو شد. در این درگیری یک فردی که حال عادی نداشته است، با «قمه» به یک روحانی که حاضر در مترو شهرری بود حمله می کند و به وی ضربه می زند.روحانی

یکی از افراد حاضر در صحنه برای کمک به روحانی وارد صحنه می شود که مهاجم، به وی نیز ضربه می زند و او را هم مصدوم می کند. برخی افراد حاضر در صحنه از مصدوم شدن چند نفر خبر داده اند.

در پی این نزاع ماموران پایگاه نهم پلیس امنیت و سرکلانتری نهم در محل حاضر شده و برای امن کردن شرایط اقدام به تیراندازی کردند.

بر اساس این گزارش، نیروهای پلیس پس از چندبار تذکر به فرد ضارب و با رعایت قوانین استفاده از اسلحه به وی شلیک کردند.

این تیر به پای فرد ضارب شلیک شد و سپس وی به بیمارستان منتقل شد. بر اساس گفته های یکی از عوامل بیمارستان، این فرد در اثر خون ریزی شدید پس از رسیدن به بیمارستان، درگذشت.

این روحانی که در حال حاضر امام جماعت مسجد محله «دیلمان» از محلات ری است در پی امر به معروف و نهی از منکر و بر اثر حمله فرد میان سالی که حالت عادی نداشت، از ناحیه صورت، گردن و پشت مجروح می شود.

بر اساس این گزارش، روحانی آمر به معروف و نهی از منکر، پس از مصدوم شدن به بیمارستان هفتم تیر شهرستان ری منتقل شد و تحت درمان قرار گرفت.

روحانی آسیب دیده در حادثه متروی شهرری که بود؟/ آخرین جزئیات از وضعیت روحانی مصدوم/ شهادت روحانی آمر به معروف تکذیب شد +عکس
تصویری از آخرین وضیعت روحانی مصدوم در حادثه امروز متروی شهرری

فرد مصدوم شده حجت الاسلام والمسلمین «خلیل ذوالفقاری» ، قاضی سابق دادگاه خانواده شهرری و دارای ۴۷ سال سن است.

گفته می شود که حجت الاسلام ذوالفقاری امام جماعت مسجد مرتضی علی(ع) شهرری، روحانی آمر به معروف و ناهی از منکری به بخش مراقبت های ویژه منتقل شده است. در همین حال برخی منابع غیررسمی از شهادت این روحانی فداکار خبر داده اند که از سوی خانواده ایشان تکذیب شده است.

اردیبهشت ماه سال ۹۰ بود که حجت الاسلام منتظری امام جماعت وقت مسجد انصار الحسین (ع) تهران پس از امر به معروف یک دختر و پسر در خیابان نیروی هوایی در اثر ضربه یکی از اراذل چشم چپش را از دست داده و پزشکان مجبور به تخلیه چشم او شدند.

یک ماه بعد از این ماجرا در خرداد ماه همان سال حجت الاسلام فروزش امام جماعت وقت دانشگاه علوم پزشکی تهران که برای نجات یک دختر جوان از چنگال دو نفر از اراذل و اوباش از جان گذشتگی کرد، از ناحیه چشم راست آسیب دید.

یک ماه بعد، در تیر ماه همان سال بود که شهید طلبه امر به معروف و نهی از منکر علی خلیلی با اشراری که می خواستند به زور دو خانم را در تهرانپارس به قصد تجاوز سوار خودرو کنند درگیر شد و از ناحیه شاهرگ آسیب دید و بر اثر همان جراحت چند سال بعد به شهادت رسید.

این ماجراها به همین شکل در گوشه و کنار کشور ادامه داشت تا شهریور سال ۹۳ که حجت الاسلام نظری از طلبه های جوان حوزه علمیه اصفهان در خیابان با اعمال غیراخلاقی ۴ جوان سوار بر موتورسیکلت که شرب خمرکرده بودند مواجه می شود و آنان را امر به معروف می کند اما اراذل و اوباش با قمه به او هجوم آورده و این طلبه را از ناحیه صورت و دست به شدت مصدوم می کنند.
همچنین بخوانید : تمامی اتفاقات و حوادث ناگوار ایران و جهان

شهریور سال ۹۵ هم فیلمی از حمله چند اراذل با قمه به روحانی آمر به معروف حجت الاسلام اخروی مقابل چشمان خانواده اش عواطف مردم را جریحه دار کرد. این روحانی می خواست مانع مزاحمت دو جوان به یک خانم در کوچه های تاریک نیمه شب تهران شود که آن اراذل با قمه به او حمله ور می شوند.

حالا صبح دیروز همین ماجرا برای طلبه ای دیگر رخ داد. حجت الاسلام ذوالفقاری امام جماعت مسجد مرتضی علی(ع) شهرری وقتی در متروی شهرری متوجه مزاحمت یکی از اراذل به ناموس مردم شد او را امر به معروف کرد که نتیجه اش حمله آن اراذل با قمه و مجروح شدن این روحانی بود.

8514

8515

نظرات بسته شده است.