Take a fresh look at your lifestyle.

برگزاری دربی تهران در ورزشگاه شوکو آره نا آلمان

خبر برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه شوکو آره نا توسط سایت باشگاه آرمینیا بیله فلد منتشر شد. باشگاه آرمینیا بیله فلد در سایت رسمی خود برگزاری دربی تهران (استقلال و پرسپولیس) در کشور آلمان و در ورزشگاه شوکو آره نا را تایید کرد.
در خبری که سایت این باشگاه منتشر کرده به برگزاری اولین دربی سرخابی در خارج از ایران اشاره داشته و برگزاری آن در کشور آلمان و ورزشگاه شوکو آره نا را مورد تایید قرار داده است.
در این خبر آمده است دوئل دو باشگاه ایرانی در تاریخ شنبه ۲۲ ژوئن (۳۱ تیرماه) ساعت ۱۹:۳۰ به وقت محلی برگزار خواهد شد و این بازی می تواند زمینه ساز انتقال و اشتراک فرهنگ میان هواداران بین المللی دو باشگاه باشد.
این دیدار با هماهنگی با فدراسیون فوتبال آلمان و همچنین سفارت ایران در آلمان برگزار خواهد شد و هماهنگی های لازم درباره امنیت این دیدار صورت گرفته است.دربی تهران

 در ادامه این خبر به حضور کریم باقری و علی دایی آقای گل فوتبال جهان به عنوان دو ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران در باشگاه آرمینیا بیله فلد از سال ۱۹۹۷ اشاره شده است و اینکه این دوستاره ایرانی به همراه این تیم آلمانی در بوندس لیگا به میدان رفتند و انتظار می رود که با دعوت مسئولان برگزاری این دیدار این دو ستاره نه چندان دور فوتبال ایران دربی ۸۵ سرخابی را از نزدیک ببینند.
در پایان این خبر عنوان شده که هماهنگی های لازم برای فروش بلیط های این دیدار صورت گرفته و پیش بینی می شود استقبال خوبی از این بازی شود و در حدود ۵ هزار تا ۸ هزار تماشاگر در ورزشگاه شوکو آره نا حاضر شوند و این دیدار را از نزدیک ببینند. اسپانسر برگزاری این دیدار قصد دارد جمعی از مقامات فوتبال ایران را برای تماشای این بازی دعوت کند.

نظرات بسته شده است.