Take a fresh look at your lifestyle.

مسواک عجیب که در ۱۰ ثانیه دندان ها را سفید می کند

اصلی ترین ابزار سفیدی و تمیزی دندان ها مسواک است وسیله ای که چندین مدل طراحی و تولید شده است . گفتنی است در جدیدترین نوع مسواک عجیب ساخته شده محققان مسواکی را تولید کردند که در کمتر از ۱۰ ثانیه دندان ها را تمیز می کند!مسواک عجیب
مسواکی که با ارتعاشات دندان را تمیز می کند!

محققان یک مسواک اتوماتیک ابداع کرده اند که با استفاده از ارتعاشات قوی می تواند تمام دندان ها را در عرض ۱۰ ثانیه تمیز کند.

به گفته سازندگان مسواک Amabrush، این مسواک سیلیکونی ضدباکتری تنها با استفاده از سطوح مختلف ارتعاش دندان ها را تمیز می کند.
برای استفاده از این مسواک تنها لازم است که آن را در دهان قرار داد و دگمه روی آن را فشار داد. سپس خمیردندان تعبیه شده در آن به دهان منتقل شده و مسواک شروع به لرزیدن می کند.

این مسواک ارتعاشات قوی با بزرگی ۹.۵G تولید می کند و امواج آن را با استفاده از یک الگوریتم تغییر می دهد، به طوری که در نهایت بعد از ۱۰ ثانیه تمامی دندان ها کاملا تمیز می شوند و نتیجه آن صرفه جویی در زمان مسواک زدن دندان ها است.در این سیستم از کپسول های خمیردندانی استفاده شده است که قیمت آن ۲.۶۰ یورو (۳.۴۰ دلار) است و حدود یک ماه دوام دارند.

نرمی این وسیله قابل انعطاف به حدی است که جراحت لثه ایجاد نمی کند، اما برای تمیز کردن دندان ها به اندازه کافی سخت است.قیمت این مسواک و شارژر آن حدود ۷۰ یورو (۹۰ دلار ) است و از ماه دسامبر (آذر- دی) عرضه خواهد شد.

نظرات بسته شده است.